AVUKAT YASEMİN BAYSAL

İstanbul ilinde avukatlık yapan Avukat Yasemin Baysal telefon numaraları ve adresi Türkiye Barolar Birliği resmi web sitesinden alınmıştır. Siz de, tüm bu bilgileri barolar birliği veya bağlı bulunduğu ilin resmi baro websitesiden sorgulayabilirsiniz. Arama esnasında sizden istenecek bilgileri sitemizden de bulabilirsiniz. Av. Yasemin Baysal, hukuk bürosu veya avukatlık yaptığı yere ulaşmak için 02122436333 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu avukatın bilgileri en son 14 Şubat 2018 Çarşamba günü, saat 09:39 tarihinde güncellenmiştir.

İstanbul Galatasaray Avukatı Yasemin Baysal çalışma saatleri 08:30-17:00 arasıdır.

Yasemin Baysal Kimdir?


Av. Yasemin Baysal

Avukat Yasemin Baysal
İletişim Bilgileri
Şehir:
İlçe:
Sicil:
25156
TBB Sicil:
51902
Telefon:
Cep Telefonu:
Mail:
Adres:
Tütüncü Çıkmazı Reşit Paşa Apt. No:1 / 2
Galatasaray / İstanbul

Av. Yasemin Baysal Avukatlık Bürosu İstanbul

Avukatın bilgisi barolar tarafından sunulmaktadır. Web sitemizdeki bilgiler ile Türkiye Barolar Birliği'ndeki bilgiler aynıdır. Bilgilerin eksik olması durumunda veya daha fazla bilgi edinmek istemeniz halinda bağlı olduğu şehirdeki baro ile iletişime geçmelisiniz. Bu bilgiler, İstanbul Avukatı Yasemin Baysal içeriğinin altında bulunmaktadır. Avukat Yasemin Baysal Hukuk Bürosu ve diğer bilgilerinin kesin doğruluğu yoktur. Bu bilgiler resmi işlemlerde kullanılamaz. Avukat rehberimizde, İstanbul Avukatları kategorisinde, 455 avukat kaydı ile görüntülenmektedir.

Bu avukat sizseniz ve bilgilerinizi düzenlemek istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşınız. Hatalı bilgilendirmenin önüne geçmek için, iletişim bilgilerindeki hatayı fark etmeniz durumuda lütfen bize ulaşınız.

GALATASARAY AVUKATLARI
  • Avukat Yasemin Baysal Fotoğrafı
  • Avukat Leyla Kızıldağ Fotoğrafı
REKLAM
İSTANBUL AVUKATLARI
  • Avukat Osman Avşar Fotoğrafı
  • Avukat Damla Erensoy Fotoğrafı
  • Avukat Erol Bilir Fotoğrafı
  • Avukat Aydemir Emir Akmenek Fotoğrafı
  • Avukat İlayda Atakay Fotoğrafı
  • Avukat Ceren Korkmaz Fotoğrafı
TÜM ŞEHİRLER