AVUKAT SEMRA KALYONCU

İstanbul ilinde avukatlık yapan Avukat Semra Kalyoncu telefon numaraları ve adresi Türkiye Barolar Birliği resmi web sitesinden alınmıştır. Siz de, tüm bu bilgileri barolar birliği veya bağlı bulunduğu ilin resmi baro websitesiden sorgulayabilirsiniz. Arama esnasında sizden istenecek bilgileri sitemizden de bulabilirsiniz. Av. Semra Kalyoncu, hukuk bürosu veya avukatlık yaptığı yere ulaşmak için 02125190042 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu avukatın bilgileri en son 30 Kasım 2018 Cuma günü, saat 08:42 tarihinde güncellenmiştir.

İstanbul Bahçelievler Avukatı Semra Kalyoncu çalışma saatleri 08:30-17:30 arasıdır.

Semra Kalyoncu Kimdir?


Av. Semra Kalyoncu

Avukat Semra Kalyoncu
İletişim Bilgileri
Şehir:
İlçe:
Sicil:
18985
TBB Sicil:
34331
Telefon:
Cep Telefonu:
Mail:
Adres:
Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi
Gediz Sokak
Orkide Apt. No:5 D:9 Şirinevler
Bahçelievler / İstanbul

Av. Semra Kalyoncu Avukatlık Bürosu İstanbul

Avukatın bilgisi barolar tarafından sunulmaktadır. Web sitemizdeki bilgiler ile Türkiye Barolar Birliği'ndeki bilgiler aynıdır. Bilgilerin eksik olması durumunda veya daha fazla bilgi edinmek istemeniz halinda bağlı olduğu şehirdeki baro ile iletişime geçmelisiniz. Bu bilgiler, İstanbul Avukatı Semra Kalyoncu içeriğinin altında bulunmaktadır. Avukat Semra Kalyoncu Hukuk Bürosu ve diğer bilgilerinin kesin doğruluğu yoktur. Bu bilgiler resmi işlemlerde kullanılamaz. Avukat rehberimizde, İstanbul Avukatları kategorisinde, 14621 avukat kaydı ile görüntülenmektedir.

Bu avukat sizseniz ve bilgilerinizi düzenlemek istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşınız. Hatalı bilgilendirmenin önüne geçmek için, iletişim bilgilerindeki hatayı fark etmeniz durumuda lütfen bize ulaşınız.

REKLAM
TÜM ŞEHİRLER