AVUKAT ŞEKER OYA HAKVERDİ OKAY

İstanbul ilinde avukatlık yapan Avukat Şeker Oya Hakverdi Okay telefon numaraları ve adresi Türkiye Barolar Birliği resmi web sitesinden alınmıştır. Siz de, tüm bu bilgileri barolar birliği veya bağlı bulunduğu ilin resmi baro websitesiden sorgulayabilirsiniz. Arama esnasında sizden istenecek bilgileri sitemizden de bulabilirsiniz. Av. Şeker Oya Hakverdi Okay, hukuk bürosu veya avukatlık yaptığı yere ulaşmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu avukatın bilgileri en son 06 Şubat 2018 Salı günü, saat 08:34 tarihinde güncellenmiştir.

İstanbul Kurtuluş Avukatı Şeker Oya Hakverdi Okay çalışma saatleri 09:00-17:00 arasıdır.

Şeker Oya Hakverdi Okay Kimdir?


Av. Şeker Oya Hakverdi Okay

Avukat Şeker Oya Hakverdi Okay
İletişim Bilgileri
Şehir:
İlçe:
Sicil:
15062
TBB Sicil:
21618
Telefon:
Cep Telefonu:
Mail:
Adres:
Akağalar Caddesi
Huzur Apt. No: 94 / 11
Kurtuluş / İstanbul

Av. Şeker Oya Hakverdi Okay Avukatlık Bürosu İstanbul

Avukatın bilgisi barolar tarafından sunulmaktadır. Web sitemizdeki bilgiler ile Türkiye Barolar Birliği'ndeki bilgiler aynıdır. Bilgilerin eksik olması durumunda veya daha fazla bilgi edinmek istemeniz halinda bağlı olduğu şehirdeki baro ile iletişime geçmelisiniz. Bu bilgiler, İstanbul Avukatı Şeker Oya Hakverdi Okay içeriğinin altında bulunmaktadır. Avukat Şeker Oya Hakverdi Okay Hukuk Bürosu ve diğer bilgilerinin kesin doğruluğu yoktur. Bu bilgiler resmi işlemlerde kullanılamaz. Avukat rehberimizde, İstanbul Avukatları kategorisinde, 157 avukat kaydı ile görüntülenmektedir.

Bu avukat sizseniz ve bilgilerinizi düzenlemek istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşınız. Hatalı bilgilendirmenin önüne geçmek için, iletişim bilgilerindeki hatayı fark etmeniz durumuda lütfen bize ulaşınız.

KURTULUŞ AVUKATLARI
  • Avukat Mahmut Can İsal Fotoğrafı
  • Avukat Şeker Oya Hakverdi Okay Fotoğrafı
REKLAM
İSTANBUL AVUKATLARI
  • Avukat Banu Özyalçın Fotoğrafı
  • Avukat Erol Ögünç Fotoğrafı
  • Avukat Şadan Can Köprülü Fotoğrafı
  • Avukat Yiğit Kemal Alpaydın Fotoğrafı
  • Avukat Mehmet Zeki Orhan Fotoğrafı
  • Avukat Dicle Yıldız Fotoğrafı
TÜM ŞEHİRLER