AVUKAT NAMİYE GENÇ

İstanbul ilinde avukatlık yapan Avukat Namiye Genç telefon numaraları ve adresi Türkiye Barolar Birliği resmi web sitesinden alınmıştır. Siz de, tüm bu bilgileri barolar birliği veya bağlı bulunduğu ilin resmi baro websitesiden sorgulayabilirsiniz. Arama esnasında sizden istenecek bilgileri sitemizden de bulabilirsiniz. Av. Namiye Genç, hukuk bürosu veya avukatlık yaptığı yere ulaşmak için 02127742404 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu avukatın bilgileri en son 30 Kasım 2018 Cuma günü, saat 08:47 tarihinde güncellenmiştir.

İstanbul Hadımköy Avukatı Namiye Genç çalışma saatleri 09:00-17:00 arasıdır.

Namiye Genç Kimdir?


Av. Namiye Genç

Avukat Namiye Genç
İletişim Bilgileri
Şehir:
İlçe:
Sicil:
22871
TBB Sicil:
45737
Telefon:
Cep Telefonu:
Mail:
Adres:
Yeşılbayır Mahallesi
Babanakkaş Caddesi
Yeşılbayır Evlerı 5 / E1
Hadımköy / İstanbul

Av. Namiye Genç Avukatlık Bürosu İstanbul

Avukatın bilgisi barolar tarafından sunulmaktadır. Web sitemizdeki bilgiler ile Türkiye Barolar Birliği'ndeki bilgiler aynıdır. Bilgilerin eksik olması durumunda veya daha fazla bilgi edinmek istemeniz halinda bağlı olduğu şehirdeki baro ile iletişime geçmelisiniz. Bu bilgiler, İstanbul Avukatı Namiye Genç içeriğinin altında bulunmaktadır. Avukat Namiye Genç Hukuk Bürosu ve diğer bilgilerinin kesin doğruluğu yoktur. Bu bilgiler resmi işlemlerde kullanılamaz. Avukat rehberimizde, İstanbul Avukatları kategorisinde, 30117 avukat kaydı ile görüntülenmektedir.

Bu avukat sizseniz ve bilgilerinizi düzenlemek istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşınız. Hatalı bilgilendirmenin önüne geçmek için, iletişim bilgilerindeki hatayı fark etmeniz durumuda lütfen bize ulaşınız.

REKLAM
TÜM ŞEHİRLER