AVUKAT MELİKE TENGİZER

İstanbul ilinde avukatlık yapan Avukat Melike Tengizer telefon numaraları ve adresi Türkiye Barolar Birliği resmi web sitesinden alınmıştır. Siz de, tüm bu bilgileri barolar birliği veya bağlı bulunduğu ilin resmi baro websitesiden sorgulayabilirsiniz. Arama esnasında sizden istenecek bilgileri sitemizden de bulabilirsiniz. Av. Melike Tengizer, hukuk bürosu veya avukatlık yaptığı yere ulaşmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu avukatın bilgileri en son 06 Mart 2018 Salı günü, saat 06:36 tarihinde güncellenmiştir.

İstanbul Avukatı Melike Tengizer çalışma saatleri 09:30-18:00 arasıdır.

Melike Tengizer Kimdir?


Av. Melike Tengizer

Avukat Melike Tengizer
İletişim Bilgileri
Şehir:
İlçe:
Sicil:
15095
TBB Sicil:
21649
Telefon:
Cep Telefonu:
Mail:
Adres:

/ İstanbul

Av. Melike Tengizer Avukatlık Bürosu İstanbul

Avukatın bilgisi barolar tarafından sunulmaktadır. Web sitemizdeki bilgiler ile Türkiye Barolar Birliği'ndeki bilgiler aynıdır. Bilgilerin eksik olması durumunda veya daha fazla bilgi edinmek istemeniz halinda bağlı olduğu şehirdeki baro ile iletişime geçmelisiniz. Bu bilgiler, İstanbul Avukatı Melike Tengizer içeriğinin altında bulunmaktadır. Avukat Melike Tengizer Hukuk Bürosu ve diğer bilgilerinin kesin doğruluğu yoktur. Bu bilgiler resmi işlemlerde kullanılamaz. Avukat rehberimizde, İstanbul Avukatları kategorisinde, 254 avukat kaydı ile görüntülenmektedir.

Bu avukat sizseniz ve bilgilerinizi düzenlemek istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşınız. Hatalı bilgilendirmenin önüne geçmek için, iletişim bilgilerindeki hatayı fark etmeniz durumuda lütfen bize ulaşınız.

REKLAM
İSTANBUL AVUKATLARI
  • Avukat Bulduk Ateş Fotoğrafı
  • Avukat Hulüsi Alphan Diçkol Fotoğrafı
  • Avukat Necmettin Yüksel Fotoğrafı
  • Avukat Mehmet Ufuk Yılmaz Fotoğrafı
  • Avukat Meltem Marmara Fotoğrafı
  • Avukat Fadime Çiçek Çapık Fotoğrafı
TÜM ŞEHİRLER