AVUKAT CEMALİYE KANDULU

İstanbul ilinde avukatlık yapan Avukat Cemaliye Kandulu telefon numaraları ve adresi Türkiye Barolar Birliği resmi web sitesinden alınmıştır. Siz de, tüm bu bilgileri barolar birliği veya bağlı bulunduğu ilin resmi baro websitesiden sorgulayabilirsiniz. Arama esnasında sizden istenecek bilgileri sitemizden de bulabilirsiniz. Av. Cemaliye Kandulu, hukuk bürosu veya avukatlık yaptığı yere ulaşmak için 212 911 15 00-1 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu avukatın bilgileri en son 30 Kasım 2018 Cuma günü, saat 08:40 tarihinde güncellenmiştir.

İstanbul Kağıthane Avukatı Cemaliye Kandulu çalışma saatleri 08:30-17:30 arasıdır.

Cemaliye Kandulu Kimdir?


Av. Cemaliye Kandulu

Avukat Cemaliye Kandulu
İletişim Bilgileri
Şehir:
İlçe:
Sicil:
41430
TBB Sicil:
91748
Telefon:
Cep Telefonu:
Mail:
Adres:
Merkez Mahallesi
Ayazma Yolu Caddesi
No:37 K:2 Papirus Plaza
Kağıthane / İstanbul

Av. Cemaliye Kandulu Avukatlık Bürosu İstanbul

Avukatın bilgisi barolar tarafından sunulmaktadır. Web sitemizdeki bilgiler ile Türkiye Barolar Birliği'ndeki bilgiler aynıdır. Bilgilerin eksik olması durumunda veya daha fazla bilgi edinmek istemeniz halinda bağlı olduğu şehirdeki baro ile iletişime geçmelisiniz. Bu bilgiler, İstanbul Avukatı Cemaliye Kandulu içeriğinin altında bulunmaktadır. Avukat Cemaliye Kandulu Hukuk Bürosu ve diğer bilgilerinin kesin doğruluğu yoktur. Bu bilgiler resmi işlemlerde kullanılamaz. Avukat rehberimizde, İstanbul Avukatları kategorisinde, 26626 avukat kaydı ile görüntülenmektedir.

Bu avukat sizseniz ve bilgilerinizi düzenlemek istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşınız. Hatalı bilgilendirmenin önüne geçmek için, iletişim bilgilerindeki hatayı fark etmeniz durumuda lütfen bize ulaşınız.

REKLAM
TÜM ŞEHİRLER