AVUKAT CELAL KIZILKAYA

İstanbul ilinde avukatlık yapan Avukat Celal Kızılkaya telefon numaraları ve adresi Türkiye Barolar Birliği resmi web sitesinden alınmıştır. Siz de, tüm bu bilgileri barolar birliği veya bağlı bulunduğu ilin resmi baro websitesiden sorgulayabilirsiniz. Arama esnasında sizden istenecek bilgileri sitemizden de bulabilirsiniz. Av. Celal Kızılkaya, hukuk bürosu veya avukatlık yaptığı yere ulaşmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bu avukatın bilgileri en son 31 Mart 2018 Cumartesi günü, saat 04:30 tarihinde güncellenmiştir.

İstanbul Avukatı Celal Kızılkaya çalışma saatleri 08:30-18:00 arasıdır.

Celal Kızılkaya Kimdir?


Av. Celal Kızılkaya

Avukat Celal Kızılkaya
İletişim Bilgileri
Şehir:
İlçe:
Sicil:
15028
TBB Sicil:
15410
Telefon:
Cep Telefonu:
Mail:
Adres:

/ İstanbul

Av. Celal Kızılkaya Avukatlık Bürosu İstanbul

Avukatın bilgisi barolar tarafından sunulmaktadır. Web sitemizdeki bilgiler ile Türkiye Barolar Birliği'ndeki bilgiler aynıdır. Bilgilerin eksik olması durumunda veya daha fazla bilgi edinmek istemeniz halinda bağlı olduğu şehirdeki baro ile iletişime geçmelisiniz. Bu bilgiler, İstanbul Avukatı Celal Kızılkaya içeriğinin altında bulunmaktadır. Avukat Celal Kızılkaya Hukuk Bürosu ve diğer bilgilerinin kesin doğruluğu yoktur. Bu bilgiler resmi işlemlerde kullanılamaz. Avukat rehberimizde, İstanbul Avukatları kategorisinde, 62 avukat kaydı ile görüntülenmektedir.

Bu avukat sizseniz ve bilgilerinizi düzenlemek istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşınız. Hatalı bilgilendirmenin önüne geçmek için, iletişim bilgilerindeki hatayı fark etmeniz durumuda lütfen bize ulaşınız.

REKLAM
İSTANBUL AVUKATLARI
  • Avukat Sıla Çadırcıoğlu Yalçıntaş Fotoğrafı
  • Avukat Lale Yılmaz Fotoğrafı
  • Avukat Didem Akalp Demirtabak Fotoğrafı
  • Avukat Ferit Barut Fotoğrafı
  • Avukat Harun Muş Fotoğrafı
  • Avukat Fatih Kaya Fotoğrafı
TÜM ŞEHİRLER